Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Македонски Идол (Macedonian Idol)

Go down 
АвторПорака
Chocolate
Модератор
Модератор
Chocolate

Број на мислења : 305
Female Возраст : 32
Место : Скопје

Македонски Идол (Macedonian Idol) Empty
ПишувањеПредмет: Македонски Идол (Macedonian Idol)   Македонски Идол (Macedonian Idol) EmptyНед Јан 09, 2011 2:58 pm

Дали го гледат ова шоу? Јас не го пропуштам. Многу ми е интересно. На пеењето на одредени кандидати се изнасмеав, а најмногу на овој.
__________________________________________________
Македонски Идол (Macedonian Idol) As1cF2c-M240010MDAwMTUwbHwwMDAzNDVsanxXaXRoIG15IGxvdmUgdG9nZXRoZXI
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Македонски Идол (Macedonian Idol) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Македонски Идол (Macedonian Idol)   Македонски Идол (Macedonian Idol) EmptyПон Јан 10, 2011 3:44 pm

хухуху луѓево се ѕверови, ако сакаш да се смееш пушти Macedonian Idol
како и да е не ги пропуштам

__________________________________________________
Македонски Идол (Macedonian Idol) C2G9p1
Македонски Идол (Macedonian Idol) LМакедонски Идол (Macedonian Idol) AМакедонски Идол (Macedonian Idol) DМакедонски Идол (Macedonian Idol) YМакедонски Идол (Macedonian Idol) BlankМакедонски Идол (Macedonian Idol) D
Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Sara
Активен член
Активен член
Sara

Број на мислења : 192
Female Возраст : 37

Македонски Идол (Macedonian Idol) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Македонски Идол (Macedonian Idol)   Македонски Идол (Macedonian Idol) EmptyПон Јан 10, 2011 3:55 pm

И јас ги гледам кога можам и ќе ги начекам на ТВ, стварно се цепки, ама па и овие комисијава - без усул.
Најново што слушнав е дека уствари во повеќето градови Калиопи Тони и Игор не биле на лице место во комисија, туку некои други, а муабетов е отпосле снимен, коменирале на снимка, е ако е така - стварно непрофесионално е без коментар
Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
Сонце

Број на мислења : 415
Female Возраст : 38
Место : Скопје

Македонски Идол (Macedonian Idol) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Македонски Идол (Macedonian Idol)   Македонски Идол (Macedonian Idol) EmptyПон Јан 10, 2011 5:01 pm

Кога ќе начекам гледам.Мислам дека не грешам само нели имаше нешто како мало финале во Скопје а сега веќе нема даваат стари снимки.Како моментално да не се снима или сум грешка.Знаете кој е продуцент,нели?

__________________________________________________
Македонски Идол (Macedonian Idol) An1cHhS0g410010Nzc3MjRsfDI1NjQzOTFsYXx6YWxqdWJlbmkgdm8gYnJhaw
Вратете се на почетокот Go down
Sara
Активен член
Активен член
Sara

Број на мислења : 192
Female Возраст : 37

Македонски Идол (Macedonian Idol) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Македонски Идол (Macedonian Idol)   Македонски Идол (Macedonian Idol) EmptyПон Јан 10, 2011 5:45 pm

Кој е продуцент, мислиш на Македонскиот Идол или воопшто на Идол?
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Македонски Идол (Macedonian Idol) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Македонски Идол (Macedonian Idol)   Македонски Идол (Macedonian Idol) Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Македонски Идол (Macedonian Idol)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Култура и уметност :: ТВ-
Отиди до: