Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Едвај чекам....

Go down 
АвторПорака
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 31
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Едвај чекам....   Нед Јан 09, 2011 2:16 pm

Да си дојде дечко ми. Многу ми недостига.

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Едвај чекам....   Нед Јан 09, 2011 2:21 pm

Едвај чекам 15 јануари party

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Biba
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 77
Female

ПишувањеПредмет: Re: Едвај чекам....   Пон Јан 10, 2011 5:50 am

Едвај чекам повторно да дојде викенд
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Едвај чекам....   Пон Јан 10, 2011 1:22 pm

Едвај чекам главоболкиве да ми поминат и тетката да си отиде, ме боли стомакот од неа и тоа многу!!!!

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
sonjamfk
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 8

ПишувањеПредмет: Re: Едвај чекам....   Вто Јан 25, 2011 3:20 pm

edvaj cekam zimava da pomineeeeeeeeeeeeee
Вратете се на почетокот Go down
Mirjana
Нов член
Нов член


Број на мислења : 128

ПишувањеПредмет: Re: Едвај чекам....   Вто Јан 25, 2011 3:23 pm

I jas ic ne sakam stud , da se zatopli da si setkameeeeeeeeee
Вратете се на почетокот Go down
Mimi22
Најактивен член
Најактивен член
avatar

Број на мислења : 236
Female Возраст : 34
Место : скопје

ПишувањеПредмет: Re: Едвај чекам....   Вто Јан 25, 2011 3:34 pm

sedvaj cekam letoooo sonce voda plaza
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Едвај чекам....   Вто Јан 25, 2011 4:22 pm

Со душа го чекам новиот форум................ скокање

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Едвај чекам....   Сре Јан 26, 2011 7:47 pm

Едвај чекам да тргнам на работа

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Едвај чекам....   Пон Јан 31, 2011 6:29 pm

Да се издувам малку, ке одам на роденден кај една моја пријателка, ама све женштурии ке се собереме, не за друго туку страв ме фаќа плафонот да не го кренеме во вис од нашево смеење

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
Mimi22
Најактивен член
Најактивен член
avatar

Број на мислења : 236
Female Возраст : 34
Место : скопје

ПишувањеПредмет: Re: Едвај чекам....   Пон Јан 31, 2011 9:31 pm

da si legnam mnogu mi se spie
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Едвај чекам....   Пон Јан 31, 2011 10:57 pm

Да ми помине грлото бледо

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Едвај чекам....   

Вратете се на почетокот Go down
 
Едвај чекам....
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Бла бла... :: Мала пауза-
Отиди до: