Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Гинеколошки преглед

Go down 
АвторПорака
Chocolate
Модератор
Модератор
Chocolate

Број на мислења : 305
Female Возраст : 32
Место : Скопје

Гинеколошки преглед Empty
ПишувањеПредмет: Гинеколошки преглед   Гинеколошки преглед EmptyНед Јан 09, 2011 2:13 pm

Каде одите на гинеколог и колку сте задоволни од неговиот однос спрема вас? Колку ве чини комплетен преглед? Можете и да препорачате гинеколог.

Јас одам во Медика Плус и презадоволна сум од односот на докторката. Многу е фина и знае како да те опушти. Во ординацијата не работат со плави картони. За комплетен преглед (ехо преглед, видеоколпоскопија и ПАП-тест) платив 1.350 денари.


__________________________________________________
Гинеколошки преглед As1cF2c-M240010MDAwMTUwbHwwMDAzNDVsanxXaXRoIG15IGxvdmUgdG9nZXRoZXI
Вратете се на почетокот Go down
mama Mace
Активен член
Активен член
mama Mace

Број на мислења : 187

Гинеколошки преглед Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гинеколошки преглед   Гинеколошки преглед EmptyПон Јан 10, 2011 6:06 pm

јас имам матичен во Јане Сандански и сега за сега сум задоволна од нејзе. бидејќи одам 1 годишно за пап тест, немам потреба за повеќе, не ми го наплаќа, а брисевите се 50 денари од брис+сама си ги носам на микробиологија.
Вратете се на почетокот Go down
Biba
Нов член
Нов член
Biba

Број на мислења : 77
Female

Гинеколошки преглед Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гинеколошки преглед   Гинеколошки преглед EmptyПон Јан 10, 2011 6:11 pm

Јас имам матичен доктор во родниот град и многу сум задоволна од нејзе, а и прегледот не ме чини нешто скапо, точна цифра незнам оти мајками ми плаќа бидејќи сум студент. Инаку одкога имам проблеми со хормоните одам и во Систина и исто сум многу задоволна од тамо имаат супер пристап, можам се да си ја прашам др Снежана Адамоска и имам само пофални зборови за неа,само што е малку скапичко
Вратете се на почетокот Go down
Mirjana
Нов член
Нов член


Број на мислења : 128

Гинеколошки преглед Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гинеколошки преглед   Гинеколошки преглед EmptyПон Јан 10, 2011 6:15 pm

Jas odam vo mvr ambulantata kaj Gorgi Stanboliev i sum prezadovolna od nego kako doktor, i dokolku nekoj bi sakal da menuva ginekolog toplo go preporacuvam , covekot e zakon.
Вратете се на почетокот Go down
tanja
Модератор
Модератор
tanja

Број на мислења : 63
Female Возраст : 35

Гинеколошки преглед Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гинеколошки преглед   Гинеколошки преглед EmptyПон Јан 10, 2011 6:21 pm

Јас во тој поглед сум привилегирана, си имам доктор во фамилија, свекор ми, па затоа за ништо не се замарам

__________________________________________________
Гинеколошки преглед Dev223pr___
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Гинеколошки преглед Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гинеколошки преглед   Гинеколошки преглед Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Гинеколошки преглед
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Здравје :: Здравјето на возрасните-
Отиди до: