Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Умни глави, мудри мисли!

Go down 
АвторПорака
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Умни глави, мудри мисли!   Нед Јан 09, 2011 1:22 pm

Дали често вас ви се има случено вашите најдраги да ви кажат:
Они знаат да се извадат од секаква ситуацја постојано викајќи јас сум умно или мирно дете.
Дали вас тоа ви се има случено?
Дали постојнао се оградуваат за да не им викаме?

__________________________________________________Последната промена е направена од BetiBup на Чет Јан 20, 2011 1:56 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
sonjamfk
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 8

ПишувањеПредмет: Re: Умни глави, мудри мисли!   Пет Јан 14, 2011 12:29 pm

i kaj nas se slucuva istoto, gledam kolku mozam da se ograduvam, ama ne uspevam stalno.dali e toa period na decata ne znam. stalno mi vikaat , ne se sekiraj ke im pomine, a koga ke im pomine ......prasanje e.
Вратете се на почетокот Go down
 
Умни глави, мудри мисли!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Деца :: Деца од 3-5 години (педагошка возраст)-
Отиди до: