Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Проблем со јадењето

Go down 
АвторПорака
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Проблем со јадењето   Нед Јан 09, 2011 1:19 pm

Дали имате проблеми со јадењето?
Дали самостојно јадат?
Дали се пребирливи во исхраната?
Што најмногу сакаат да јадат?

Пишувајте и прашувајте се што ве интересира.

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
 
Проблем со јадењето
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Деца :: Деца од 3-5 години (педагошка возраст)-
Отиди до: