Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Вашето дете и компјутерот

Go down 
АвторПорака
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Вашето дете и компјутерот   Нед Јан 09, 2011 1:16 pm

Овој период е за нив доста интересен, разни игри играат, филмови гледаат, цртани.....

Мојава не е до толку заинтересирана, освен да гледа цртан некој или слики.
Кај вас како е?

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
sonjamfk
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 8

ПишувањеПредмет: Re: Вашето дете и компјутерот   Вто Јан 11, 2011 4:26 pm

kaj nas kako e? horor, ne mozes da dojdes na red od nego na kompjuter. igricite od logi mu se naj omileni i ostanatite se razbira , samo sto e se uste mal pa ne moze sam i stalno vika mamo dojdui ili pak tato.crtani filmovi, pesnicki i sto veke ne,koga ke pretera, moram da mu go isklucam internetot ,pa taka da si poigra malku so igrackite.
Вратете се на почетокот Go down
tanja.v
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 148
Female Возраст : 39
Место : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Вашето дете и компјутерот   Вто Јан 11, 2011 4:38 pm

Сега за сега со поголемите немам проблем седат на ком ама не претерано,ама малово има периоди кога морам да го гасам од струја и да ја лажам дека се расипал ама сепак тоа е многу ретко ,инаку како ке седи мама на ком нема да можам на ред да дојдам
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Вашето дете и компјутерот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Вашето дете и компјутерот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Деца :: Деца од 3-5 години (педагошка возраст)-
Отиди до: