Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Мокрење во постела

Go down 
АвторПорака
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Мокрење во постела   Нед Јан 09, 2011 1:13 pm

Иако веќе самостојно си ги извршуваат своите физиолошки потреби се случува понекогаш да се измочаат во кревет. Дали вас тоа почесто или поретко ви се случува? Дали има некој проблем што го потиснува, или се плаши од нешто што своите потреби ги извршува во кревет?


__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
 
Мокрење во постела
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Деца :: Деца од 3-5 години (педагошка возраст)-
Отиди до: