Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Прво тромесечје

Go down 
АвторПорака
cakegirl
Модератор
Модератор
cakegirl

Број на мислења : 111
Female

Прво тромесечје Empty
ПишувањеПредмет: Прво тромесечје   Прво тромесечје EmptyНед Јан 09, 2011 12:48 pm

Овде можите да го споделувате секојдневното искуство и моменти од првото тромесечје во вашата бременост.
Вратете се на почетокот Go down
cakegirl
Модератор
Модератор
cakegirl

Број на мислења : 111
Female

Прво тромесечје Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прво тромесечје   Прво тромесечје EmptyНед Јан 16, 2011 4:53 pm

Ете јас да почнам.Не ми се лоши многу понекогаш само ама иш немам апетит ништо не ми се јади.Гредите во почетокот помалку ме болеа ама сега мноооогу.И нон стоп сум уморна и ненаспана,енергија за ништо немам да можам по цел ден ке си лежам на кауч и ке си гледам тв.
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
BetiBup

Број на мислења : 471
Female Возраст : 36
Место : Скопје

Прво тромесечје Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прво тромесечје   Прво тромесечје EmptyНед Јан 16, 2011 7:08 pm

Јас на првото тромесечје постојано имав болки во пределот на матката, и деноноќно Прво тромесечје 427625 за жал. Постојано бев на инфузии за да не им колабирам.Тешко го поднесов, но се надевма за второ нема да ми биде така инаку незнам како повторно ке издржам!

__________________________________________________
Прво тромесечје ZrxTm12
Прво тромесечје 4l2Am12
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Прво тромесечје Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прво тромесечје   Прво тромесечје Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Прво тромесечје
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Мајчинство :: Бременост-
Отиди до: