Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Дали имате домашно милениче?

Go down 
АвторПорака
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 31
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Дали имате домашно милениче?   Нед Јан 09, 2011 4:26 am

Јас имам папагал. Го чувам 5 години.

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Biba
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 77
Female

ПишувањеПредмет: Re: Дали имате домашно милениче?   Пон Јан 10, 2011 5:41 am

имам куче, ептен си ја сакам само што немам баш многу време за неа
Вратете се на почетокот Go down
tanja.v
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 148
Female Возраст : 39
Место : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Дали имате домашно милениче?   Сре Јан 12, 2011 3:32 am

nadvor vo dvor cuvame sarplaninec ,do skoro imavme ripki a sega akvariumt go iskristivme za cuvanje morsko prase ,decata go dobija na poklon i uste sega mislat sto so nego koga ke odime na odmor
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дали имате домашно милениче?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали имате домашно милениче?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Животот поопширно :: Мојот Дом-
Отиди до: