Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Колку често водите љубов со партнерот?

Go down 
АвторПорака
Сонце
Администратор
Администратор
Сонце

Број на мислења : 415
Female Возраст : 38
Место : Скопје

Колку често водите љубов со партнерот? Empty
ПишувањеПредмет: Колку често водите љубов со партнерот?   Колку често водите љубов со партнерот? EmptyВто Јан 04, 2011 1:32 am

Сигурно не броите колку пати неделно или месечно водите љубов со партнерот, но ајде пресметајте. :D
Секако не е важен квантитетот туку квалитетот ,но дали со бројката сте задоволни вие и вашиот партнер.
Можеби сакате почесто или сосема е доволно како и до сега? срам

__________________________________________________
Колку често водите љубов со партнерот? An1cHhS0g410010Nzc3MjRsfDI1NjQzOTFsYXx6YWxqdWJlbmkgdm8gYnJhaw
Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
Chocolate

Број на мислења : 305
Female Возраст : 32
Место : Скопје

Колку често водите љубов со партнерот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку често водите љубов со партнерот?   Колку често водите љубов со партнерот? EmptyСаб Јан 08, 2011 11:31 pm

Ние водиме љубов еднаш или два пати неделно. Малку ни е, ама такви се околностите.

__________________________________________________
Колку често водите љубов со партнерот? As1cF2c-M240010MDAwMTUwbHwwMDAzNDVsanxXaXRoIG15IGxvdmUgdG9nZXRoZXI
Вратете се на почетокот Go down
*Ane*
Нов член
Нов член
*Ane*

Број на мислења : 67
Female Возраст : 36
Место : Skopje

Колку често водите љубов со партнерот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку често водите љубов со партнерот?   Колку често водите љубов со партнерот? EmptyНед Јан 09, 2011 12:03 am

Оф,ова е моментално болна тема за мене хухуху ,па искрено не паметам од кога не сме секс ,а порано се случуваше и секој ден.Ама се надевам дека ќе се вратат старите добри времиња незнам
Вратете се на почетокот Go down
seriozna
Нов член
Нов член
seriozna

Број на мислења : 5
Female

Колку често водите љубов со партнерот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку често водите љубов со партнерот?   Колку често водите љубов со партнерот? EmptyПон Фед 07, 2011 8:17 pm

Еднаш неделно,ако имаме среќа.Од како останав трудна желбата за секс ми се спушти на -1.На сопругот му е малку,што се однесува до него би се сексале секој ден :)
Вратете се на почетокот Go down
Mimi22
Најактивен член
Најактивен член
Mimi22

Број на мислења : 236
Female Возраст : 35
Место : скопје

Колку често водите љубов со партнерот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку често водите љубов со партнерот?   Колку често водите љубов со партнерот? EmptyВто Фед 08, 2011 3:25 am

Ah zavisi nekogas 3-4 pati nedelno a nekogas moze da se sluci i niednas zavisi kolku sme slobodni,a izgleda site mazi bi sakale sekoj den ama kolku dozvoluvaat obvrskite
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
LadyD

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

Колку често водите љубов со партнерот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку често водите љубов со партнерот?   Колку често водите љубов со партнерот? EmptyНед Фед 20, 2011 2:35 pm

Се селиме на новиот форум :welcome:
http://www.zenskitajni.com/

__________________________________________________
Колку често водите љубов со партнерот? C2G9p1
Колку често водите љубов со партнерот? LКолку често водите љубов со партнерот? AКолку често водите љубов со партнерот? DКолку често водите љубов со партнерот? YКолку често водите љубов со партнерот? BlankКолку често водите љубов со партнерот? D
Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Sponsored content
Колку често водите љубов со партнерот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку често водите љубов со партнерот?   Колку често водите љубов со партнерот? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Колку често водите љубов со партнерот?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Во светот на љубовта :: Секс-
Отиди до: