Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Анализа за време на бременоста

Go down 
АвторПорака
BetiBup
Модератор
Модератор
BetiBup

Број на мислења : 471
Female Возраст : 36
Место : Скопје

Анализа за време на бременоста Empty
ПишувањеПредмет: Анализа за време на бременоста   Анализа за време на бременоста EmptyНед Јан 09, 2011 3:39 am

Ајде трудници пишувајте ги вашите анализи, консултирајте се меѓусебно. Колку често правите анализи на :
-Урина;
-Крвен притисок;
-Концентрација на хемоглобин;
-Rh фактор;
-други специјални прегледи?

__________________________________________________
Анализа за време на бременоста ZrxTm12
Анализа за време на бременоста 4l2Am12
Вратете се на почетокот Go down
 
Анализа за време на бременоста
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Мајчинство :: Бременост-
Отиди до: