Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Што ве нервира кај партнерот?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 30
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Што ве нервира кај партнерот?   Нед Јан 09, 2011 3:30 am

Кај дечко ми ме нервира тоа што многу лесно се нервира и што понекогаш е мрза за одредени работи.

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Sara
Активен член
Активен член
avatar

Број на мислења : 192
Female Возраст : 35

ПишувањеПредмет: Re: Што ве нервира кај партнерот?   Нед Јан 09, 2011 2:40 pm

Најмногу ме нервира тоа што е многу тврдоглав понекогаш, иако се обидувам тоа да го сменам замислен
Вратете се на почетокот Go down
 
Што ве нервира кај партнерот?
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Во светот на љубовта :: Љубов-
Отиди до: