Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Доверба во вашиот партнер

Go down 
АвторПорака
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Доверба во вашиот партнер   Нед Јан 09, 2011 3:26 am

Јас во мм имам гоолема довреба, секако сама сум си го одбрала и сама со се ке се справувам. Но сепак како и да е пу пу пу супер е па за понатака ке видиме како ке биде.
Дали вие во вашиот партнер имате доволно довреба и колку?

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 31
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Доверба во вашиот партнер   Нед Јан 09, 2011 3:28 am

Имам целосна доверба во партнерот. Да не беше така, до сега немаше да бидам со него.

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Воскресија
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 70
Female

ПишувањеПредмет: Re: Доверба во вашиот партнер   Нед Јан 16, 2011 4:20 pm

Потполна доверба срце
Вратете се на почетокот Go down
cakegirl
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 111
Female

ПишувањеПредмет: Re: Доверба во вашиот партнер   Нед Јан 16, 2011 5:18 pm

Имам доверба ,му верувам мнооогу,ама не целосна.Имам и некој % резерва.Па ни самата себеси не си верувам целосно,нарочито кога сум излезена по продавници свирка
Вратете се на почетокот Go down
ivi
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 12
Female Возраст : 31
Место : skopje

ПишувањеПредмет: Re: Доверба во вашиот партнер   Сре Јан 19, 2011 7:19 pm

Јас порано бев многу љубоморна,ама без потреба и за тоа многу се каравме.Па,со тек на време сватив дека нема потреба од такво нешто,па се смирив и многу ми е убаво вака.Сега имам доверба и односот ни е супер Бакнеж
Вратете се на почетокот Go down
Mimi22
Најактивен член
Најактивен член
avatar

Број на мислења : 236
Female Возраст : 34
Место : скопје

ПишувањеПредмет: Re: Доверба во вашиот партнер   Нед Јан 23, 2011 3:34 pm

Jas sum vo princip mnogu ljubomorna ama si ja krijam ljubomorata .sekogas mi treba vreme dodeka steknam doverba i toj period se izmacuvam somnevajki se vo gluposti.So mm koga bevme vo vrska mnogu pati go spionirav bez da znae mu go cepkav mobilniot isto bez da znae ama so tek na vreme steknav doverba i ne go pravam toa.I sega znam nekogas da se fatam kako mu go cepkam mobilniot mozebi e nekoja navika ne e od nedoverba.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Доверба во вашиот партнер   

Вратете се на почетокот Go down
 
Доверба во вашиот партнер
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Во светот на љубовта :: Љубов-
Отиди до: