Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Колку време сте во брак?

Go down 
АвторПорака
BetiBup
Модератор
Модератор
BetiBup

Број на мислења : 471
Female Возраст : 36
Место : Скопје

Колку време сте во брак? Empty
ПишувањеПредмет: Колку време сте во брак?   Колку време сте во брак? EmptyНед Јан 09, 2011 3:23 am

Јас со мм сум точно до денес 3години,3месеци,3недели и 3 дена Бакнеж

__________________________________________________
Колку време сте во брак? ZrxTm12
Колку време сте во брак? 4l2Am12
Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
Сонце

Број на мислења : 415
Female Возраст : 38
Место : Скопје

Колку време сте во брак? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку време сте во брак?   Колку време сте во брак? EmptyНед Јан 09, 2011 3:28 am

Во брак сме 10 месеци и 26 дена

__________________________________________________
Колку време сте во брак? An1cHhS0g410010Nzc3MjRsfDI1NjQzOTFsYXx6YWxqdWJlbmkgdm8gYnJhaw
Вратете се на почетокот Go down
Sara
Активен член
Активен член
Sara

Број на мислења : 192
Female Возраст : 37

Колку време сте во брак? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку време сте во брак?   Колку време сте во брак? EmptyНед Јан 09, 2011 2:38 pm

Во брак сме 2 год и 8 месеци, или поточно 3 год. и 4 месеци години ако се рачуна од денот кога се регистриравме.
Вратете се на почетокот Go down
Воскресија
Модератор
Модератор
Воскресија

Број на мислења : 70
Female

Колку време сте во брак? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку време сте во брак?   Колку време сте во брак? EmptyНед Јан 16, 2011 4:15 pm

До денес точно 4 години и 6 месеци.
Вратете се на почетокот Go down
tanja.v
Нов член
Нов член
tanja.v

Број на мислења : 148
Female Возраст : 40
Место : Skopje

Колку време сте во брак? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку време сте во брак?   Колку време сте во брак? EmptyНед Јан 16, 2011 6:55 pm

11 god i 5 meseci
Вратете се на почетокот Go down
LEJLA
Нов член
Нов член
LEJLA

Број на мислења : 2
Female Возраст : 36
Место : Skopje

Колку време сте во брак? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку време сте во брак?   Колку време сте во брак? EmptyСаб Јан 22, 2011 12:59 am

Ние сме во брак 1 година и 8 месеци
Вратете се на почетокот Go down
Mimi22
Најактивен член
Најактивен член
Mimi22

Број на мислења : 236
Female Возраст : 35
Место : скопје

Колку време сте во брак? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку време сте во брак?   Колку време сте во брак? EmptyСаб Јан 22, 2011 2:12 pm

3години и 8 месеци
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Колку време сте во брак? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку време сте во брак?   Колку време сте во брак? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Колку време сте во брак?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Семејството и бракот :: Брак-
Отиди до: