Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Проблеми во однесувањњето

Go down 
АвторПорака
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Проблеми во однесувањњето   Нед Јан 09, 2011 3:12 am

Дали кај вашето дете се појавуаат проблеми во неговото однесување на оваа годишна возраст? Сепак оваа возраст е возраст која го менува нивниот карактер, стекнуваат нови пријателства, употребува непристојни зборови,непослушни се?
Во оваа тема слободно можете да пишувате за проблемите на однесувањето кај вашите деца.
Каков круг на пријатели има? Кои промени ги гледате кај нив? Колку често ве воведуваат во незгодна ситуација со нивниот проблем?

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
 
Проблеми во однесувањњето
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Деца :: Деца од 6 до 12-
Отиди до: