Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Што правите додека сте на форумов?

Go down 
АвторПорака
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 31
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Што правите додека сте на форумов?   Нед Јан 09, 2011 2:32 am

Јас гледам слики на Facebook.

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 38
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Што правите додека сте на форумов?   Нед Јан 09, 2011 2:56 am

Уживам на нашиот форум во првите часови од неговата активност тоо

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 31
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Што правите додека сте на форумов?   Нед Јан 09, 2011 3:12 am

Се смеам. хаха

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 31
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Што правите додека сте на форумов?   Вто Јан 11, 2011 3:06 pm

Размислувам што да јадам.

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Што правите додека сте на форумов?   Пет Јан 14, 2011 10:46 am

Одмарам

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 31
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Што правите додека сте на форумов?   Вто Јан 18, 2011 4:42 pm

Пијам кафе

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
sonjamfk
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 8

ПишувањеПредмет: Re: Што правите додека сте на форумов?   Вто Јан 25, 2011 3:18 pm

po malku rabotkam, po malku na forumce,po malku na fb
Вратете се на почетокот Go down
Mirjana
Нов член
Нов член


Број на мислења : 128

ПишувањеПредмет: Re: Што правите додека сте на форумов?   Вто Јан 25, 2011 3:19 pm

Uzivam i si citkam po net , za kratko ke jadem.
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Што правите додека сте на форумов?   Сре Јан 26, 2011 7:48 pm

Моментално одмарам, туку што ручав и чекам од мм едно кафенце.

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
Mimi22
Најактивен член
Најактивен член
avatar

Број на мислења : 236
Female Возраст : 34
Место : скопје

ПишувањеПредмет: Re: Што правите додека сте на форумов?   Сре Јан 26, 2011 8:04 pm

si citkam po internetov
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Што правите додека сте на форумов?   Сре Јан 26, 2011 8:05 pm

ааа ме боли глава, не сум наспана

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Што правите додека сте на форумов?   Сре Јан 26, 2011 8:12 pm

Ела кај мене, мм наместо кафе ми направи цеден сок од портокал поздрав бил - така ми кажа аххахахахахахах

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Што правите додека сте на форумов?   Пет Јан 28, 2011 5:21 pm

Моментално лежам тукушто ја запсав лепотицава моја и одмарам живци со вас.:)

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
Mimi22
Најактивен член
Најактивен член
avatar

Број на мислења : 236
Female Возраст : 34
Место : скопје

ПишувањеПредмет: Re: Што правите додека сте на форумов?   Пет Јан 28, 2011 8:16 pm

odmaram malku cel den na noze pa da se relaksiram
Вратете се на почетокот Go down
Mirjana
Нов член
Нов член


Број на мислења : 128

ПишувањеПредмет: Re: Што правите додека сте на форумов?   Саб Јан 29, 2011 2:44 pm

Momentalno si citkam po net i si rabotam sabotno rabotno:)
Вратете се на почетокот Go down
Mimi22
Најактивен член
Најактивен член
avatar

Број на мислења : 236
Female Возраст : 34
Место : скопје

ПишувањеПредмет: Re: Што правите додека сте на форумов?   Саб Јан 29, 2011 2:52 pm

se spremam psihicki i fizicki za na rabota posle mesecipol bolovanje паф
Вратете се на почетокот Go down
tanja.v
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 148
Female Возраст : 39
Место : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Што правите додека сте на форумов?   Саб Јан 29, 2011 5:10 pm

si pravam pauza so nes pa da se vratam na rabota ,oti mene me ceka :(
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Што правите додека сте на форумов?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Што правите додека сте на форумов?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Бла бла... :: Мала пауза-
Отиди до: