Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Прашање и одговор

Go down 
АвторПорака
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 30
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Прашање и одговор   Нед Јан 09, 2011 2:05 am

Ќе поставам прашање. Членката под мене треба да одговори на прашањето и да постави друго.

Што те нервира кај партнерот?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 37
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Прашање и одговор   Нед Јан 09, 2011 2:48 am

Што гледа Тв со гласен тон,го опоменувам ама по некое време пак стара песна одмор

Што си во хороскоп и во подзнак?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 30
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Прашање и одговор   Нед Јан 09, 2011 2:52 am

Во хороскоп сум рак, а во подзнак риби.

Омилена странска балада?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 37
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Прашање и одговор   Нед Јан 09, 2011 3:56 am

Од Селин Дион -Because you loved me

Омилена изрека?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Прашање и одговор   Пон Јан 10, 2011 3:21 am

Три пати мери - еднаш сечи!

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 30
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Прашање и одговор   Пон Јан 10, 2011 2:06 pm

BetiBup напиша:
Три пати мери - еднаш сечи!

А прашање?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 37
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Прашање и одговор   Саб Јан 15, 2011 7:16 pm

Како се викаше вашата прва симпатија?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 30
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Прашање и одговор   Пон Јан 17, 2011 12:33 am

Бојан.

Каков гел за туширање користиш?

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Прашање и одговор   

Вратете се на почетокот Go down
 
Прашање и одговор
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Бла бла... :: Игри-
Отиди до: