Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Кој интернет прелистувач го користите?

Go down 
АвторПорака
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 30
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Кој интернет прелистувач го користите?   Нед Јан 09, 2011 1:55 am

Јас користам Google Chrome и задоволна сум. Претходно користев Mozilla, ама од неа многу ми кочеше компјутерот.

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 37
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Кој интернет прелистувач го користите?   Пон Јан 10, 2011 1:31 pm

Мојот компјутер не го сака explorer -от па сум на Мозила.
Добро е немам проблем.Но овие два прилично се разликуваат.А и навиката си го прави своето.
Со други немам искуство.

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Biba
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 77
Female

ПишувањеПредмет: Re: Кој интернет прелистувач го користите?   Пон Јан 10, 2011 5:35 pm

Највеќе го употребувам Мозила, и засега сум задоволна
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Кој интернет прелистувач го користите?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Кој интернет прелистувач го користите?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Животот поопширно :: IT технологија-
Отиди до: