Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Што правите во слободното време?

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Што правите во слободното време?   Нед Јан 09, 2011 1:49 am

Што правите во слободно време?
одмор Јас најчесто моето слободно време го минувам седејќи на компјутер и со слушање музика.

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 31
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Што правите во слободното време?   Нед Јан 09, 2011 2:01 am

Слушам музика, гледам ТВ и сурфам на интернет.

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Воскресија
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 70
Female

ПишувањеПредмет: Re: Што правите во слободното време?   Нед Јан 09, 2011 5:30 pm

Читам некоја книга или седам пред компјутер.
Вратете се на почетокот Go down
girl1985
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 30
Female

ПишувањеПредмет: Re: Што правите во слободното време?   Нед Јан 09, 2011 5:34 pm

Сакам да изгледам добар филм, да прочитам некоја книга, да поседам пред компјутер, да гледам тв или да прошетам.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Што правите во слободното време?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Што правите во слободното време?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Животот поопширно :: Хоби и рекреација-
Отиди до: