Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Кога бев мала обожавав...

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Кога бев мала обожавав...   Нед Јан 09, 2011 1:45 am

Кога бев мала обожавав да пеам а микрофон ми беше некој парфем, обожавав да облакам фустани на мајка ми,да рипам по кревет и обавезно баба ми или мајка ми кога ќе месеа и јас да се замешам у тоа.

Што сакавте вие да правите како мали?

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Кога бев мала обожавав...   Нед Јан 09, 2011 9:45 pm

Јас кога бев мала постојано на мајка ми гардеробата ја облекував, поготово прслукот :))))) Сакав по дрво да се качувам, да месам со мајка ми и баба ми, да цртам има и друго ако ми дотекне ке допишам.

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
Biba
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 77
Female

ПишувањеПредмет: Re: Кога бев мала обожавав...   Пон Јан 10, 2011 5:48 am

Сакав и да месам, и да пејам на микрофон, па им имам организирано и претстави-морале да ме слушаат инаку вриштенката,сакав да ја носам облеката на мама, сакав самата да се шишам, играв ластик и обожавав да јадам сендвич на улица, сакав да гледам фолкфест Валандово со баба и дедо, сакав многу да цртам и бојам-на ден ми купувале по едно блокче и боенка...ехееј има многу нешта
Вратете се на почетокот Go down
cakegirl
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 111
Female

ПишувањеПредмет: Re: Кога бев мала обожавав...   Пон Јан 10, 2011 3:52 pm

да играм ластик хухуху
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Кога бев мала обожавав...   

Вратете се на почетокот Go down
 
Кога бев мала обожавав...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Бла бла... :: Кога бев мала-
Отиди до: