Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Бидермаери

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Бидермаери    Нед Јан 09, 2011 1:11 am

букет Доколку ви треба идеа за бидермаер тогаш слободно можете да се обратите тука? Кој е изборот на цвеќињата од кои сакате да ви биде или ви бил бидермаерот?...

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
BetiBup
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 471
Female Возраст : 35
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Бидермаери    Вто Јан 11, 2011 12:41 am

Јас имав прекрасен бидермаер по не мој стил и вкус, но како и да е си го носев половина среден, а другата половинка го среди девојката што ми го фати, хаххаах остана само со 3 ружи.
Еве го пред фрлање бидермаерот:" border="0" />

И по фрлање бидермаерот:" border="0" />

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 37
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Бидермаери    Вто Јан 11, 2011 12:53 am

Мојот бидермаер беше онаков каков што сакам.Ден пред свадбата со кумата бевме да видиме дали е се во ред дали е направен како што кажавме.
Одличен беше и остана ист и по фрлањето.
Малку и слики

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Бидермаери    

Вратете се на почетокот Go down
 
Бидермаери
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Семејството и бракот :: Свадба-
Отиди до: