Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Невестински чевли и ташни

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Невестински чевли и ташни   Нед Јан 09, 2011 1:05 am

Ако ви треба идеа, или совет, тогаш сте на вистинското место.
Побарајте совет, во најкраток можен рок се надеваме ќе ја добиете потребната информација.

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
 
Невестински чевли и ташни
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Семејството и бракот :: Свадба-
Отиди до: