Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Мажи VS Жени

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Мажи VS Жени   Нед Јан 09, 2011 12:51 am

Еве на пример како изгледа една машки мозок

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 31
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Мажи VS Жени   Нед Јан 09, 2011 1:04 am

Се знае на што најчесто мислат машките. секс

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
The-J-Girl
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 22
Female Возраст : 28

ПишувањеПредмет: Re: Мажи VS Жени   Нед Јан 09, 2011 2:03 pm

Хахаха море и ние не сме цвеќиња за мирисање, разликта е во тоа што за нив тоа си е скоро целосно отворена тема, а кај нас тоа е табу тема, нагонот не е само кај мажите, и ние си имаме скриени желбички само не ги кажуваме толку јавно бидејќи ке се наведе дека сме к***и, распуштеници или незнам уште што. Такви сме ние балканците, за на страна сметам дека не е баш како овде. Али полека но сигурно се движат моралните вредности од запад кај нас.
Вратете се на почетокот Go down
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 31
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Мажи VS Жени   Нед Јан 09, 2011 2:05 pm

Во право си за тоа. И ние женските често мислиме на секс, само што машките почесто го искажуваат тоа од нас.

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Мажи VS Жени   Пет Јан 21, 2011 8:55 pm

Велат дека жената е најдобра диета за мажот. Ништо нема да ве врати така добро во форма колку жената што ја имате покрај вас. Затоа – не се обидувајте......да гладувате и вежбате, кога имате мошне поедноставно решение.

Како најефикасно се согоруваат калории и се одржува кондиција:

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Мажи VS Жени   Пет Јан 21, 2011 9:19 pm

Може сме комплицирани, но сме со пошироки сваќања хихи

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Мажи VS Жени   Пет Јан 21, 2011 9:31 pm

Купување на сопруг - сопруга шопинг ИзворКупување маж(сопруг)
Влегува жена во продавница за Нови Мажи, за да си купи маж.
На влезот на првиот кат, на знакот пишува:


Прв кат: Овие мажи имаат работа.

На вториот кат пишува:
Втор кат: Овие мажи имаат работа и сакаат деца.
На знакот на третиот кат пишува:
Трет кат: Овие мажи имаат работа, сакаат деца и навистина добро изгледаат.

Иако воодушевена од досегашната понуда, жената одлучува да продолжи.

Стига на четвртиот кат, каде на знакот пишува:
Четврти кат: Овие мажи имаат работа, сакаат деца, вонредно се згодни и помагаат околу домашните работи.

"Фала ти Боже. Блазе мене, веќе не можам да издржам!"

Сепак, таа продолжува на петтиот кат, каде на знакот пишува:
Петти кат: Овие мажи имаат работа, сакаат деца, вонредно се згодни, помагаат во домашните работи и имаат силна романтична страна.

Таа е примамена тука да застане, меѓутоа не може да се воздржи и продолжува на шестиот кат, каде на знакот пишува:
Шести кат: Вие сте посетител 31.412.124 на овој кат. На овој кат нема мажи.
Овој кат постои само за да се докаже дека жените е невозможно да се задоволат.

Благодариме што купувавте во продавницата за Мажи.За да избегне префрлања за полови предрасуди, сопственикот карши постојната, отвора продавница за Нови Жени.


Првиот кат има жени кои сакаат секс.
Вториот кат има жени кои сакаат секс и имаат пари.

Третиот, четвртиот, петтиот и шестиот кат никогаш не се посетени.

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Мажи VS Жени   Пет Јан 21, 2011 9:49 pm


__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Мажи VS Жени   Пет Јан 21, 2011 9:57 pm


__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Мажи VS Жени   

Вратете се на почетокот Go down
 
Мажи VS Жени
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Во светот на љубовта :: Секс-
Отиди до: