Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Стари хитови

Go down 
АвторПорака
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 30
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Стари хитови   Нед Јан 09, 2011 12:17 am

Овде ставајте YouTube клипови од песни кои што и ден денес се хитови.


кликнетена насловот на песната,доколку сакате да ја чуете песната:
Glenn Mederios - nothing gonna change my love for you

__________________________________________________


Последната промена е направена од LadyD на Нед Јан 09, 2011 12:32 am. Мислењето е променето 2 пати. (Reason for editing : Видеото да се преправи во директен линк)
Вратете се на почетокот Go down
 
Стари хитови
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Култура и уметност :: Музика-
Отиди до: