Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Најлудо место на кое сте воделе љубов

Go down 
АвторПорака
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 31
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Најлудо место на кое сте воделе љубов   Нед Јан 09, 2011 12:13 am

Ај да ве видам колку сте биле креативни со вашите партнери.

Ние сме воделе љубов во када, на стол, на маса, на трева и на машина за перење. секс

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
*Ane*
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 67
Female Возраст : 35
Место : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Најлудо место на кое сте воделе љубов   Нед Јан 09, 2011 12:27 am

Сме воделе љубов на ливада,на кола,во кола,во кујна,под туш,стол,маса,биро,на плажа цмок
Вратете се на почетокот Go down
pupi
Нов член
Нов член


Број на мислења : 13
Female Место : ni vamu ni tamu.........

ПишувањеПредмет: Re: Најлудо место на кое сте воделе љубов   Нед Јан 09, 2011 3:12 am

na terasa,vo lift,vo spajz,na skali,vo stala бум бум
Вратете се на почетокот Go down
misticna
Опомена
Опомена


Број на мислења : 17

ПишувањеПредмет: Re: Најлудо место на кое сте воделе љубов   Нед Јан 09, 2011 3:38 am

pupi jas mislev nie deka sme bile edinstveni sto se seksale vo stala i mi bese sram da kazam ama togas eve i jas ke kazam deka toa ni bilo edno unikatno dozivuvanje sto ednas sme go storile ama ne sme go zaboravile
Вратете се на почетокот Go down
Сонце
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 415
Female Возраст : 38
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Најлудо место на кое сте воделе љубов   Нед Јан 09, 2011 3:51 am

Браво за вас и за инвентивноста тоо
Се уфрлив во муабетот иако ниенемаме баш некое уникатно место срамежливко иако би сакале,освен на мебел по дома секс

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
Mimi22
Најактивен член
Најактивен член
avatar

Број на мислења : 236
Female Возраст : 34
Место : скопје

ПишувањеПредмет: Re: Најлудо место на кое сте воделе љубов   Саб Јан 22, 2011 4:30 am

најлудо во охридско езеро другото стандард под туш на стол на печка ...
Вратете се на почетокот Go down
tanja.v
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 148
Female Возраст : 39
Место : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Најлудо место на кое сте воделе љубов   Вто Јан 25, 2011 1:23 am

vo podrum a doma eden kup gosti свирка
Вратете се на почетокот Go down
StRuMfEtA
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 1

ПишувањеПредмет: Re: Најлудо место на кое сте воделе љубов   Вто Фед 22, 2011 1:24 am

Jas imam vodeno ljubov vo kada,vo WC u kafana,na krevet,na masa,na pomosna masa vo kujna,na biro,vo podrum,vo kola i dr ludorii
Вратете се на почетокот Go down
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Најлудо место на кое сте воделе љубов   Вто Фед 22, 2011 4:22 pm

Се селиме на новиот форум
http://www.zenskitajni.com/

__________________________________________________

Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Најлудо место на кое сте воделе љубов   

Вратете се на почетокот Go down
 
Најлудо место на кое сте воделе љубов
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Во светот на љубовта :: Секс-
Отиди до: