Женски свет
Се префрливме на новиот сајт-форум
http://www.zenskitajni.com
ве чекаме, се надеваме на добра дружба и забава.

Женски свет

Нов форум, форум за секоја, тинејџерка, девојка, идни и сегашни мајка, жени, сопруги...
 
HomeРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Годишнина на врска

Go down 
АвторПорака
LadyD
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 673
Female Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Годишнина на врска   Саб Јан 08, 2011 10:30 pm

Кога ви е годишнина на врска? И какво значење му придавате на тој ден?
Доколку ви било годишнина,како сте го поминале и симболизирале денот?
Нашата врска започна на 07.04.2006.г.
Инаку на тој ден сакам да сум со партнерот, му купувам некаков симболичен подарок, го сакам тој ден,бидејќи баш тој ден бил многу среќен за мене. Бакнеж

__________________________________________________Последната промена е направена од LadyD на Чет Јан 20, 2011 12:44 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://zenskisvet.macedonianforum.net
Chocolate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 305
Female Возраст : 31
Место : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Годишнина на врска   Пон Јан 17, 2011 10:39 pm

Нашата годишнина е на 20.10. Тогаш славиме две години од нашата врска.

__________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
ivi
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 12
Female Возраст : 31
Место : skopje

ПишувањеПредмет: Re: Годишнина на врска   Сре Јан 19, 2011 6:55 pm

Нашата врска почна на 24.06.2005 год.
Тој ден ми значи премногу,и секогаш гледаме да си го прославиме зашто ни е како празник слатко
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Годишнина на врска   

Вратете се на почетокот Go down
 
Годишнина на врска
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Женски свет :: Во светот на љубовта :: Врски-
Отиди до: